



Tap Tap to Zoom
Product No Longer Available
Unfortunately United Stationers Cart Hosptlty Service My SAF8962MH is not listed by LabPlanet.You can also explore other items in the Laboratory Storage yourself to try and find the perfect replacement for you!
Product Info for United Stationers Cart Hosptlty Service My SAF8962MH
CartHosptlty ServiceMy Safco Hospitality Service Cart 1-Shelf 32-1/2 X 20-1/2 X 38-3/4 Mahogany![]()
Specifications for United Stationers Cart Hosptlty Service My SAF8962MH:
| Catalog number: | Â 500004-484 |
| Type: | Â TIER 2 PRODUCTS |
| No. of Shelves: | Â 1 |
| Height: | Â 38 3/4 " |
| Depth: | Â 20 1/2 " |
| Width: | Â 32 1/2 " |
| Color: | Â Mahogany |
| Finish: | Â Laminated |
| Caster/Glide/Wheel Type: | Â Four Swivel Casters (2 Locking) |
| Global Product Type: | Â Carts & Stands-Shelf Cart |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | Â 0 % |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | Â 0 % |
| Shelf Type: | Â Adjustable Interior |
| Total Recycled Content Percent: | Â 0 % |
| Supplier No.: | Â SAF8962MH |
Package Contents:
- United Stationers Cart Hosptlty Service My SAF8962MH / 500004-484























