



Tap Tap to Zoom
Product Discontinued by Manufacturer
United Stationers Refill F/clnstp 60layr We Ct4 CWNWCRPLPDW has been discontinued by United Stationers and is no longer available. Our product experts have helped us select these available replacements below.You can also explore other items in the Rubber or vinyl mats yourself to try and find the perfect replacement for you!
Product Info for United Stationers Refill F/clnstp 60layr We Ct4 CWNWCRPLPDW
RefillF/Clnstp60LayrWe Crown Clean Step Dirt Grabber Mat 60-Sheet Refill Pad 30W X 24H 4/Carton White![]()
Specifications for United Stationers Refill F/clnstp 60layr We Ct4 CWNWCRPLPDW:
| Catalog number: | 500023-415 |
| Type: | TIER 2 PRODUCTS |
| Application: | Indoor |
| Length: | 24 " |
| Material: | Acrylic |
| Thickness: | 0.125 in |
| Width: | 30 " |
| Color: | White |
| Global Product Type: | Mats-Pad Refills |
| Mat Type: | Pad Refills |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0 % |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0 % |
| Total Recycled Content Percent: | 0 % |
| Supplier No.: | CWNWCRPLPDW |
Package Contents:
- United Stationers Refill F/clnstp 60layr We Ct4 CWNWCRPLPDW / 500023-415
