

01:16
04:03

00:00
/
-00:33
1 of 2 videos
Wiley X Anthem | Built To Protect
00:00
/
-00:33
2 of 2 videos
Born on the Battlefield // The Wiley X Story

1 of 1 images
Wiley X Omega Sunglass Frame,Matte Black ACOME07F
Tap Tap to Zoom
- Application:
- Casual
- Size:
- Medium/Large
- Age Group:
- Adults
- Fit:
- Standard
- Frame Color:
- Matte Black
- Lens Diameter:
- 66 mm
- Included Accessories:
- Leash Cord, Case & Cleaning Cloth
Code: WX-EG-OMGF-ACOME07F
MPN: ACOME07F
UPC: 712316061711
List:$101.25
$101.00
Product Info for Wiley X WX Omega Frame
WILEY X - WX OMEGA Kryptek Neptune Frame![]()
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Wiley X WX Omega Frame:
| Manufacturer: | Wiley X |
| Application: | Casual |
| Size: | Medium/Large |
| Fit: | Standard |
| Age Group: | Adults |
| Temple Length: | 125 mm |
| Frame Color: | Matte Black |
| Gender: | Unisex |
| Included Accessories: | Leash Cord, Case & Cleaning Cloth |
| Lens Shape: | Square |
| Lens Diameter: | 66 mm |
| Distance Between Lenses: | 17 mm |
Features of Wiley X WX Omega Frame:
- WX OMEGA Accessory
- Included Accessories:
- N
Package Contents:
- Wiley X Omega Frame

